Počet přístupů


(c) MAKRSTAR 2003


Dnes má svátek
Rostislav

Hledat na mapě

Předpověď počasí

Meteopress
Meteopress
MeteopressHledat v GoogleVítejte na webu fotbalového klubu Chocerady Vítejte na webu fotbalového klubu Chocerady


Kde nás najdete
Obec Chocerady se nachází 3km od výjezdu dálnice D1 na 29.km (směr Praha -> Brno, exit Hvězdonice). Hřiště najdete pod objektem bývalé dětské léčebny, nyní již také bývalého Centra rekondičních, rehabilitačních a sociálních služeb (směr Chocerady -> Poddubí).
mapka

Vstupné
"Áčko"
25 Kč
"Béčko"
15 Kč
Ostatní
zdarma

Kontakt
E-mail SK
Admin
Admin II
Kniha návštěv

Novinky
Všem hráčům i příznivcům přejeme v roce 2014 mnoho sportovních i osobních úspěchů!

Veškeré podrobnosti k jednotlivým soutěžím naleznete na webu FAČR zde:
A-mužstvo, B-mužstvo, Starší žáci a Stará garda.

Přidán rozpis mistrovských utkání ke stažení, zatím bez zápasů staré gardy.

Chcete využívat klubovnu na hřišti i mimo termíny zápasů? Staňte se registrovanými členy SK Chocerady! Bližší informace na hřišti u obsluhy občerstvení nebo u členů výboru.


Členové výkonného výboru SK Chocerady: V. Buťa, P. Kůdela, P. Kuželka, T. Pešta, M. Svoboda ml., J. Tlamichová a J. Židik.


Ohlédnutí za sezónou 2011/2012

TURNAJ DOROSTU: V sobotu 25.2.2012 pořádal SK Chocerady
"Halový turnaj dorostu" v Sázavě. Naši kluci obsadili hezké druhé místo (z 8mi týmů). Choceradský Adam Fantys se stal, s 5ti vstřelenými brankami, nejlepším střelcem turnaje, Vojtěch Zíka z Kolovrat obdržel za celý turnaj pouze 2 branky a stal se tak nejlepším brankářem. Gratulujeme! Kompletní výsledky si můžete stáhnout zde.

V sobotu 14.1.2011 se náš dorost zúčastnil turnaje v Sázavě. Naši kluci obsadili 4. místo (z 8 týmů), když v semifinále prohráli na penalty s domácí Sázavou a v boji o 3. místo prohráli s Vlašimí brankou v poslední vteřině 1:2.

Nabídka reklamních ploch
Sportovní klub Chocerady - první zmínka o fotbale v Choceradech již v roce 1905. V ročníku 2002/2003 se probojoval A-tým do oblastního přeboru v kopané, mužstvo dorostu do přeboru okresního. V sezóně 2004/2005 A-tým sestoupil zpět do 1.A třídy a v sezóně 2008/2009 do I.B třídy. Ročník 2011/2012 byl částečně zlomový, A-tým po mnoha letech sestoupil do II. třídy (OP) a byl zrušen B-tým. Úspěch jsme zaznamenali naopak v mládeži, dorost postoupil do krajské I.A třídy. V sezóně 2013/2014 jsou přihlášeny do mistrovských soutěží následující týmy:

Přípravka okresní soutěž
Žáci okresní soutěž
Dorost okresní přebor
A - tým muži III. třída

SK Chocerady je oddílem hospodařícím ve skromných podmínkách, závislým na dotacích obce a drobných sponzorech. Přesto se nám však vůlí, obětavostí a nadšením daří dosahovat výborných výsledků zejména v mládežnických kategoriích.

Dovolujeme si Vás tedy oslovit s nabídkou reklamních ploch na dresech, reklamních panelech, plakátech a doprovodných tiskovinách. Takto získané prostředky budou využity výhradně pro potřeby oddílu, na materiální zabezpečení mládežnických mužstev a dobrou reprezentaci benešovského okresu.

Výše sponzorských příspěvků není pevně dána a vždy záleží na konkrétních podmínkách spolupráce. Máte-li zájem našemu klubu touto formou pomoci, kontaktujte, prosím, členy výboru SK.